Jedną z głównych gałęzi działalności firmy HuzarCom od 2007 roku jest projektowanie, montaż, sprzedaż i serwis systemów monitoringu wizyjnego oraz systemów alarmowych. Bazujemy na sprawdzonym i solidnym sprzęcie monitoringowym firmy Hikvision objętego 3-letnią gwarancją. Systemy alarmowe budujemy zaś na bazie sprzętu polskiej firmy Satel z niezawodnymi czujkami firmy Bosch.

Posiadamy doświadczoną ekipę montażową z uprawnieniami do pracy na wysokości powyżej 3 metrów oraz uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych. Dysponujemy także niezbędnym przy tego typu pracach sprzętem.

Zaufało nam wielu małych i większych klientów. Mamy na swoim koncie nie tylko niewielkie instalacje domowe, czy systemy mobilne na pojazdach, ale także potężne instalacje monitoringowe z ponad 120 kamerami obrotowymi oraz ponad 5000 m instalacji sieciowej.

Potrzebujesz monitoring lub alarm? Istniejąca instalacja nie działa tak jakbyś chciał? A może potrzebujesz system do bezdotykowego pomiaru temperatury na bazie kamery bispektralnej?  Zadzwoń pod numer 602392573. Postaramy się pomóc.

Poniżej galeria zdjęć z niektórych naszych realizacji: