Z radością informuję, iż w wyniku podpisanej umowy sponsorskiej firma HuzarCom w roku 2017 r. przystąpiła do zaszczytnego grona sponsorów dzieci i młodzież trenujących kolarstwo w ramach KS Ślęża  i Akademii Kolarskiej Bartka Huzarskiego.

Mam nadzieję, że przeznaczone na ten cel środki finansowe przyczynią się do zapewnienia zawodnikom sobóckiego Klubu  jeszcze lepszych warunków do trenowania i zdobywania sukcesów w wyścigach w całej Polsce oraz poza jej granicami.

Rower to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, a kolarstwo wyczynowe, to piękny, ale i bardzo wymagający sport. Wiem coś o tym, ponieważ sam od kilku lat jeżdżę na rowerze szosowym i ścigam się w wyścigach dla amatorów, a od roku także na MTB stawiając pierwsze kroki w cyklu wyścigów Bike Maraton i Strefa MTB Sudety.

Czekam z niecierpliwością na pierwsze wyścigi w sezonie 2017 i pierwsze sukcesy naszych zawodników. Oficjalne otwarcie sezonu  – 30. WYŚCIG KOLARSKI ŚLĘŻAŃSKI MNICH, już coraz bliżej, bo 9.04.2017 r. tradycyjnie w Sobótce.

 

Projekt nowej koszulki z logami HuzarCom